ВИРОБИ З ГРАНІТУ

Монтажні роботи

Чому всі думають, що монтаж пам’ятника це дуже просто і не потребує великих затрат?

Але коли діло доходить до самого монтажу виникає купа питань: На який клей робити монтаж? Яка пропорція бетону? Чого на плитці великі шви? Чому через 1 рік в сусіда повідлітала плитка? Чого пам'ятник перекосився?Про простоту монтажу думка різко міняється?

У зв’язку з цим, люди згадують про спеціаліста з досвідом роботи. І з думкою про те, що хлопці завтра прийдуть і все зроблять, дзвонять в монтажну організацію, гордо роблять замовлення, а потім трохи розчаровуються… А в хлопців-то, виявляється черга є, тижнів так на два… Після чого дзвонять в іншу організацію, а там така ж ситуація, всі зайняті. І так звертаються, ще на декілька фірм, або до приватних монтажників, але всі також зайняті, потрібно чекати 2-3 тижні.

І тут Вам пощастило, Ви знаходите “професійних” монтажників, які не те що завтра готові до Вас приїхати, вони вже сьогодні до Вас їдуть. Одним словом – вільні. Але задумайтесь – чому вони вільні?… Краще, цей період ще трохи зачекати і дочекатись тих майстрів, які зайняті. Так буде дешевше і безпечніше.

Ми використовуємо тільки професійні матеріали для монтажу,та бетон власного виробництва.

Чи маємо ми досвід роботи по монтажу пам’ятників?

Монтажем пам’ятників ми займаємось з 2005 року. За цей час ми змонтували безліч і більше 200 пам’ятників переустановили і переклали плитку , тому що вони були змонтовані неправильно і втратили естетичний вигляд. З приводу якості та правильності монтажу пам’ятника ми даємо гарантію на те, що матеріали ,які використовуються є якісними, а відношення до виконання робіт є відповідальним та добросовісним. За якість та правильність нашого монтажу пам’ятника ми відповідаємо своїми грішми. Якщо щось після нашого монтажу буде вас не влаштовувати, то ми за можливістю виправимо всі недоліки на місці, а за неможливістю у майстерні.

Які гарантії, що ви не будете обдуреними ?

За монтажні послуги Ви оплачуєте виключно тільки після того, як ми закінчимо монтаж і Ви побачите кінцевий результат.

А якщо неякісну роботу відразу неможливо побачити?

Після закінчення робіт ви маєте можливість оглянути пам’ятник в присутності виконавця і сказати про свої побажання та пропозиції. У разі появи невидимих дефектів у вас є можливість протягом року з моменту монтажу про це зазначити і ми в свою чергу постараємось все виправити. На протязі 1 року Ви маєте можливість заявити нам своє незадоволення роботою, якщо це дійсно наша провина, то ми на протязі 7 робочих днів виправимо свою помилку,якщо ні ,то повернемо Вам гроші.

А що робити, якщо щось все таки не так або неправильний монтаж?

Не страшно – все вирішується. Погодьтесь, нічого вічного та ідеального немає. І не помиляється тільки той хто нічого не робить.