«Обеліск» - це підприємство, що було засновано в 2008 році, і на сьогоднішній день займає лідерську позицію з виробництва гранітних виробів на теренах Хмельницької області і за її межами.

Завдяки наявності надійних партнерів, та команди професійних працівників,  ми надаємо своїм клієнтам та партнерам широкий вибір натурального каменю і виробів з нього  таких як: гранітні пам’ятники, гранітні комплекси, гранітна плитка та бруківка,  гранітні підвіконня та сходи, гранітні стільниці та ін.

Девізом нашого підприємства є – «індивідуальний підхід до кожного клієнта»  і в цьому нам допомагає команда професіоналів з своєї справи. Наші менеджери  допоможуть Вам визначитись з вибором граніту, комплектацією та композицією майбутнього виробу, а також  складуть 3D проект пам'ятника по вашому бажанню. Команда різьбярів-полірувальників якісно та професійно обробить деталі будь-якої складності враховуючи всі ваші побажання і перш за все це тому, що всі операції з обробки граніту ми виконуємо самі, а не перепродаємо вже готові вироби. Також у нашій команді працюють – справжні(дипломовані) художники з багаторічним досвідом,   якість художніх робіт яких вражає навіть самих вибагливих наших  клієнтів. Наше підприємство має в своїй структурі досвідчену бригаду монтажників, що дозволяє нашим клієнтам отримати весь спектр послуг по установці гранітних виробів та отримати гарантію на виконану роботу.

Не дивлячись на багатий досвід і велику кількість клієнтів, ми все одно шукаємо різні шляхи вдосконалення і розвитку, постійно впроваджуємо новації у виробництві та проводимо програми  лояльності для наших замовників.