ВИРОБИ З ГРАНІТУ

Відгуки

Колинчук Тетяна 25.08.17 16:01
Дякую Фертюку Володимиру Вікторовичу та його співпрацівникам, за гарну роботу яку вони виконали вчасно і якісно, бажаю надалі залишатись такими ж відповідалькими людьми і заохочуємо людей співпрацювати з таким чудовим колективом. З повагою Колинчук Тетяна м. Хмельницький
Людмила Демидюк 09.01.18 15:10
Дякую фірмі "Обеліск" за швидке та якісне виготовлення пам'ятника. Ввічливий колектив, приємні ціни та вчасне виконання. Широкий вибір граніту. Усім рекомендую.
Соломенцева Н.В. 21.08.18 21:15
Хочу скористатись нагодою, та подякувати працівникам фірми "Обеліск" за якісне виготовлення пам"ятників , чудову роботу художника. Особливу подяку хочу висловити майстру Андрію та його бригаді , яка безпосередньо займалась встановленням пам"ятників. Дякую за пунктуальність та якість. Соломенцева Н.В. м. Хмельницький.
Людмила Бойцун 03.09.18 15:55
Не можу промовчати про фірму "Обеліск", м.Хмельницький, вул.Будівельників,22. В березні 2018р. зробили замовлення на пам'ятник, заплатили 500,00 грн. авансу (17.03.2018), через декілька днів проплати 20 000,00 грн. передоплати (19.03.2018) .Ввічливий (на перший погляд) менеджер Владислав чудовий психолог, талановито опрацьовує клієнтів, але чомусь потім не передає далі побажань клієнта до виконання. Пообіцяли встановлення пам'ятника на червень-липень 2018р., пройшов червень, вже липень, терпець у нас увірвався і ми почали дзвонити і запитувати про виготовлення нашого замовлення.Попередньо камінь з якого виготовляється замовлення клієнту не показується, коли вже нанесено фото і інші замовленні надписи, запрошується клієнт, і тут починається кошмар: на каміннях маса плям (наші проблеми,вони ні вчому не винні, така структура каміння), фото-ручна робота (теж не ідеально) і т.п. В кінці ми були обізвані неадекватними та скандальними, нас півроку "водили за ніс", користувалися нишими коштами, нашвидкоруч почали все робити коли ми почали скандалити. З заливкою основи знову скандал, ми просили одну висоту (Владислав обіцяв, що все буде виконано, прикинці він ні у чому не винен, потрібно було нам домовлятися з заливщиками), залито було вище, якоби така у них технологія. Перепрошую, але которше це все описати не можливо. Нарешті з великими скандалами установили комплекс 30.08.2018 (початкове замовлення від 17.03.2018), гарантію в офісі не дали, сказали що відадуть на кладовищі, на кладовищі вклеїли дурнів, що забули в офісі, ми знову їздили. Я такого ще не бачила, за потрачених 36 900,00 грн., було потрачено моєю родиною куча нервів, виїздили на фірму мабуть більше 10-ти разів. Директор- Фертюк Володимир нам хамив (типу на одну тисячу клієнтів, один не задоволений клієнт, проблеми клієнта), менеджер Владислав типу вже нідочого, він тільки прийняв замовлення. У мене і моїх рідних залишився негативний спогад про надану послугу і дану фірму "Обеліск". Будьте обачними і я не рекомендую фірму"Обеліск".
Хрущ Світлана 04.09.18 11:20
Жахлива фірма! Строків виготовлення не додержуються, пам'ятник весь у плямах!! На картинці показують одне а готовий виріб зовсім інший. Приховують дефекти чорнилом і блиском! Закликаю бути обережними і все перевіряти перед тим як мати справу з цими непрофесійними людьми!
"ОБЕЛІСК" відповідь на відгук Людмили Бойцун. 05.09.18 17:42
Дякуємо, пані Людмила Бойцун, за Ваш відгук. Нам прикро, що Ви залишилися незадоволені нашою роботою, і тим, що наш справді ввічливий та досвідчений менеджер не зміг донести до Вас особливості різних видів граніту та його властивостей, а також не роз'яснив тонкощі процесу виготовлення пам’ятника. Давайте спробуємо розібратися у Вашій ситуації. Термін виготовлення пам'ятника складає від 30 до 180 днів (в залежності від черги та складності майбутнього виробу), що вказано НЕ мілким шрифтом у договорі на виготовлення пам’ятника, який Ви підписували в день оформлення замовлення, і один з екземплярів якого був у Вас на руках. Ви замовили не простий виріб , і ми виготовили його за 160 днів, тобто раніше граничного терміну, зазначеного в договорі. Плями на камені дійсно бувають, і про це обов’язково наголошується нашими менеджерами при замовлені , адже камінь - це природний матеріал, який формується мільйони років і має свою структуру і зернистість, про що також додатково нагадується в договорі. Авансовий платіж, який вноситься при замовленні, було витрачено на закупку комплектуючих для Вашого майбутнього виробу. Така практика використовується в усіх аналогічних фірмах-виробниках. Окремим пунктом хочеться виділити монтаж, який робиться безпосередньо на кладовищі, узгоджується та контролюється замовником а не офіс-менеджером (він не присутній при монтажі), тому ситуацію проконтролювати не в змозі. У Вашому випадку на кладовищі була не рівна ділянка, тому монтажники залили одну сторону вище, щоб вирівняти площадку, і рівно встановити пам’ятник. Тільки у такому разі можна надавати гарантію на встановлення. Ми дякуємо Вам за вказані недоліки у нашій роботі і візьмемо їх до уваги, щоб стати кращими. Вважаємо, що надали ґрунтовну відповідь і хочемо сказати, що «Недоліків немає у тих, хто нічого не робить» . Власне, додаємо фото зробленого «нашвидкуруч» пам’ятника.
"ОБЕЛІСК" відповідь на відгук Хрущ Світлани. 05.09.18 17:45
Пані Світлано, перед тим як залишати негативний відгук, потрібно оперувати перевіреними фактами. Наша фірма за роки свого існування жодного разу не приховала «дефектів» чорнилом та блиском, тому що подібні маскування за кілька місяців себе проявлять, а ми надаємо гарантію на виріб - 5 років. А те, що Ви називаєте «дефектами», ніщо інше як структура каменю. Про що Ви можете взнати з відповіді на відгук Вашої подруги Людмили Бойцун .
Мендрик Тетяна 24.09.18 16:23
Хочу подякувати фірмі "Обеліск" за якісне виготовлення пам"ятника, художнику за гарно зроблене фото. Особливо хочеться окрему подяку висловити бригаді по встановленню пам"ятника та їх керівнику майстру Андрію. Хлопці працюють дуже чітко і злагоджено. Дякую Вам за Вашу людяність, відповідальнісь і професіоналізм.
Мельник Ніна 07.11.18 17:45
Хочу висловити подяку колективу компанії "Обеліск" за сумлінно виконану роботу по виготовленні памятника. Спочатку трошки злякала черга на виготовлення(до 180 днів), але хлопці справилися швидше обумовлених термінів, та і результат вартий нашого очікування. Окрема подяка художникам "Обеліску" - це дійсно талановиті люди, роботи яких перевершують сподівання. Дякуємо ви молодці!!!
Нінель Стецюк 13.11.18 22:24
Протягом 2016-2018 років двічі скористалися послугами фірми "Обеліск", де замовляли 2 пам'ятники. Дуже вдячні вам за добросовісне виконання замовлень та супроводження під час виготовлення пам'ятників. Все зробили гарно і якісно , в обумовлені терміни. Будемо рекомендувати вас іншим! Нінель, м.Хмельницький.
Владислав Двойрис 17.11.18 16:23
Хочу поблагодарить коллектив компании "Обелиск" и лично В.В.Фертюка за прекрасно выполненную работу по замене старого памятника моего деда. Работа была проведена замечательно и в срок, и г-н Фертюк держал меня в курсе её продвижения - за что ему отдельная благодарность. Все детали памятника были выполнены точно согласно договорённости. Спасибо также художнику за точное воспроизведение портрета на памятнике. Благодарю вас за профессионализм!