ВИРОБИ З ГРАНІТУ

Відгуки

Колинчук Тетяна 25.08.17 16:01
Дякую Фертюку Володимиру Вікторовичу та його співпрацівникам, за гарну роботу яку вони виконали вчасно і якісно, бажаю надалі залишатись такими ж відповідалькими людьми і заохочуємо людей співпрацювати з таким чудовим колективом. З повагою Колинчук Тетяна м. Хмельницький
Людмила Демидюк 09.01.18 15:10
Дякую фірмі "Обеліск" за швидке та якісне виготовлення пам'ятника. Ввічливий колектив, приємні ціни та вчасне виконання. Широкий вибір граніту. Усім рекомендую.
Соломенцева Н.В. 21.08.18 21:15
Хочу скористатись нагодою, та подякувати працівникам фірми "Обеліск" за якісне виготовлення пам"ятників , чудову роботу художника. Особливу подяку хочу висловити майстру Андрію та його бригаді , яка безпосередньо займалась встановленням пам"ятників. Дякую за пунктуальність та якість. Соломенцева Н.В. м. Хмельницький.
Людмила Бойцун 03.09.18 15:55
Не можу промовчати про фірму "Обеліск", м.Хмельницький, вул.Будівельників,22. В березні 2018р. зробили замовлення на пам'ятник, заплатили 500,00 грн. авансу (17.03.2018), через декілька днів проплати 20 000,00 грн. передоплати (19.03.2018) .Ввічливий (на перший погляд) менеджер Владислав чудовий психолог, талановито опрацьовує клієнтів, але чомусь потім не передає далі побажань клієнта до виконання. Пообіцяли встановлення пам'ятника на червень-липень 2018р., пройшов червень, вже липень, терпець у нас увірвався і ми почали дзвонити і запитувати про виготовлення нашого замовлення.Попередньо камінь з якого виготовляється замовлення клієнту не показується, коли вже нанесено фото і інші замовленні надписи, запрошується клієнт, і тут починається кошмар: на каміннях маса плям (наші проблеми,вони ні вчому не винні, така структура каміння), фото-ручна робота (теж не ідеально) і т.п. В кінці ми були обізвані неадекватними та скандальними, нас півроку "водили за ніс", користувалися нишими коштами, нашвидкоруч почали все робити коли ми почали скандалити. З заливкою основи знову скандал, ми просили одну висоту (Владислав обіцяв, що все буде виконано, прикинці він ні у чому не винен, потрібно було нам домовлятися з заливщиками), залито було вище, якоби така у них технологія. Перепрошую, але которше це все описати не можливо. Нарешті з великими скандалами установили комплекс 30.08.2018 (початкове замовлення від 17.03.2018), гарантію в офісі не дали, сказали що відадуть на кладовищі, на кладовищі вклеїли дурнів, що забули в офісі, ми знову їздили. Я такого ще не бачила, за потрачених 36 900,00 грн., було потрачено моєю родиною куча нервів, виїздили на фірму мабуть більше 10-ти разів. Директор- Фертюк Володимир нам хамив (типу на одну тисячу клієнтів, один не задоволений клієнт, проблеми клієнта), менеджер Владислав типу вже нідочого, він тільки прийняв замовлення. У мене і моїх рідних залишився негативний спогад про надану послугу і дану фірму "Обеліск". Будьте обачними і я не рекомендую фірму"Обеліск".
Хрущ Світлана 04.09.18 11:20
Жахлива фірма! Строків виготовлення не додержуються, пам'ятник весь у плямах!! На картинці показують одне а готовий виріб зовсім інший. Приховують дефекти чорнилом і блиском! Закликаю бути обережними і все перевіряти перед тим як мати справу з цими непрофесійними людьми!
"ОБЕЛІСК" відповідь на відгук Людмили Бойцун. 05.09.18 17:42
Дякуємо, пані Людмила Бойцун, за Ваш відгук. Нам прикро, що Ви залишилися незадоволені нашою роботою, і тим, що наш справді ввічливий та досвідчений менеджер не зміг донести до Вас особливості різних видів граніту та його властивостей, а також не роз'яснив тонкощі процесу виготовлення пам’ятника. Давайте спробуємо розібратися у Вашій ситуації. Термін виготовлення пам'ятника складає від 30 до 180 днів (в залежності від черги та складності майбутнього виробу), що вказано НЕ мілким шрифтом у договорі на виготовлення пам’ятника, який Ви підписували в день оформлення замовлення, і один з екземплярів якого був у Вас на руках. Ви замовили не простий виріб , і ми виготовили його за 160 днів, тобто раніше граничного терміну, зазначеного в договорі. Плями на камені дійсно бувають, і про це обов’язково наголошується нашими менеджерами при замовлені , адже камінь - це природний матеріал, який формується мільйони років і має свою структуру і зернистість, про що також додатково нагадується в договорі. Авансовий платіж, який вноситься при замовленні, було витрачено на закупку комплектуючих для Вашого майбутнього виробу. Така практика використовується в усіх аналогічних фірмах-виробниках. Окремим пунктом хочеться виділити монтаж, який робиться безпосередньо на кладовищі, узгоджується та контролюється замовником а не офіс-менеджером (він не присутній при монтажі), тому ситуацію проконтролювати не в змозі. У Вашому випадку на кладовищі була не рівна ділянка, тому монтажники залили одну сторону вище, щоб вирівняти площадку, і рівно встановити пам’ятник. Тільки у такому разі можна надавати гарантію на встановлення. Ми дякуємо Вам за вказані недоліки у нашій роботі і візьмемо їх до уваги, щоб стати кращими. Вважаємо, що надали ґрунтовну відповідь і хочемо сказати, що «Недоліків немає у тих, хто нічого не робить» . Власне, додаємо фото зробленого «нашвидкуруч» пам’ятника.
"ОБЕЛІСК" відповідь на відгук Хрущ Світлани. 05.09.18 17:45
Пані Світлано, перед тим як залишати негативний відгук, потрібно оперувати перевіреними фактами. Наша фірма за роки свого існування жодного разу не приховала «дефектів» чорнилом та блиском, тому що подібні маскування за кілька місяців себе проявлять, а ми надаємо гарантію на виріб - 5 років. А те, що Ви називаєте «дефектами», ніщо інше як структура каменю. Про що Ви можете взнати з відповіді на відгук Вашої подруги Людмили Бойцун .
Мендрик Тетяна 24.09.18 16:23
Хочу подякувати фірмі "Обеліск" за якісне виготовлення пам"ятника, художнику за гарно зроблене фото. Особливо хочеться окрему подяку висловити бригаді по встановленню пам"ятника та їх керівнику майстру Андрію. Хлопці працюють дуже чітко і злагоджено. Дякую Вам за Вашу людяність, відповідальнісь і професіоналізм.
Мельник Ніна 07.11.18 17:45
Хочу висловити подяку колективу компанії "Обеліск" за сумлінно виконану роботу по виготовленні памятника. Спочатку трошки злякала черга на виготовлення(до 180 днів), але хлопці справилися швидше обумовлених термінів, та і результат вартий нашого очікування. Окрема подяка художникам "Обеліску" - це дійсно талановиті люди, роботи яких перевершують сподівання. Дякуємо ви молодці!!!
Нінель Стецюк 13.11.18 22:24
Протягом 2016-2018 років двічі скористалися послугами фірми "Обеліск", де замовляли 2 пам'ятники. Дуже вдячні вам за добросовісне виконання замовлень та супроводження під час виготовлення пам'ятників. Все зробили гарно і якісно , в обумовлені терміни. Будемо рекомендувати вас іншим! Нінель, м.Хмельницький.
Владислав Двойрис 17.11.18 16:23
Хочу поблагодарить коллектив компании "Обелиск" и лично В.В.Фертюка за прекрасно выполненную работу по замене старого памятника моего деда. Работа была проведена замечательно и в срок, и г-н Фертюк держал меня в курсе её продвижения - за что ему отдельная благодарность. Все детали памятника были выполнены точно согласно договорённости. Спасибо также художнику за точное воспроизведение портрета на памятнике. Благодарю вас за профессионализм!
ирина лозинская 28.05.19 18:05
Від щирого серця ДЯКУЄМО співробітникам фірми "Обеліск" м. Хмельницького, вул. Кам"янецька, 18 за своєчасне виготовлення та встановлення пам"ятника нашим батькам. Особлива ПОДЯКА пані Наталії за культуру обслуговування, оформлення замовлення та працівникам бригади Богдана за якісне виготовлення та встановлення памятника. З повагою сем"я Лозінських!
Марина Козловська 01.07.19 23:28
Щиро вдячні вам Володимир Вікторович та вашому колективу, за вашу прекрасну роботу, за допомогу в підборі комплексу пам’ятки нашій найближчій людині, за виконання своєчасно замовлення. З повагою та безмежною вдячністю до вашої фірми Козловська Марина м.Хмельницький.
Василенко Григорий 04.08.19 23:55
Хочу поблагодарить фирму "Обелиск" и лично Владимира Викторовича за отлично выполненную работу,оперативность и профессионализм,за честность и доверие к нам ,как заказчику. Заказ наш был принят по телефону,все переговоры велись тоже по телефону,нам не пришлось "выбивать" наш заказ,он был сделан очень качественно и очень оперативно!!!!Портреты на могильной плите выполнены очень профессионально .Отдельное спасибо за это художнику,уж простите ,не знаю его имени.Но он мастер своего дела!!!!Что же касается цены,то она вполне приемлема,абсолютно не завышена.Могильная плита из прекрасного мрамора!!!Спасибо ещё раз за работу и чуткое отношение!
Сім'я Резнікових 02.05.20 21:28
Хочемо висловити вдячність за якісну роботу працівникам фірми "Обеліск " п. Величко , Сенів , Грицюк. Робота їхня професійна, якісна, замовлення виконано вчасно, дуже доброзичливо і з розумінням ставляться до клієнтів. Дуже дякуємо! Сама фірма хороша, директор фірми відповідальний, менеджер п. Наталя грамотна і з добрим серцем. З повагою до вашої праці родина Резнікових. 1.05.2020 р .
Євген Кушнір 29.05.20 10:44
Дякую працівникам компанії "Обеліск" за високий професіоналізм та людяність проявлену підчас нашої з вами співпраці (починаючи з моменту оформлення договору, художніх робіт,та завершуючи встановлення комплексу). Потенційним замовникам раджу звертатись, так як компанія працює якісно та сумлінно!
Татьяна 28.08.20 16:01
Дуже дякую за гарну роботу!!!
Тадля Галина 28.08.20 18:46
Вдячна колективу "Обелиск" за якысний дизайн пам'ятникыв та професыйно виконану роботу та монтаж
Галина 28.08.20 18:47
Вдячна колективу "Обелиск" за якысний дизайн пам'ятникыв та професыйно виконану роботу та монтаж
Медвідь Зінаїда Іванівна
28.08.20 19:52
Наша сім‘я дякує фірму,, Обеліск‘‘, особисто Володимира Вікторовича, мененджера Воронецьку Людмилу, художницю Любу, бригаду хлопців по встановленню пам‘ятників за дуже гарну, якісну і оперативно виконану роботу в указані терміни. Мененджер Людмила прекрасно знає свою роботу.Доступно, терпеливо , з поясненнями, використовуючи Інтернет, в трьох проекціях і в кольорах показала нам на комп‘ютері вигляд нашого заказу. Декілька разів корегували для кращого вигляду виробу. І все ввічливо, терпеливо, доступно.Дякуємо!!! Художниця Люба спеціаліст своєї справи!Має золоті ручки, бо так точно передати фото на камені не кожному вдається.Дякуємо їй!!! Окрема подяка бригаді по встановленню пам’ятників.Роман, Богдан, Михайло- Ви неперевершені!Ви. Неймовірні!!! Не дивлячись на те, що пам‘ятники ( 6шт.) треба було встановити на великій відстані від Хмельницького ( 80км) хлопці встановили за 2 дні! Це було неперевершено, без реплік, терпеливо, дуже гарно відносились до нас і на наші запитання і пропозиції відповідали дуже ввічливо.Всю роботу виконали бездоганно!Дякуємо їм!!!
Коренюк Александр
22.10.20 21:29
Спасибо компании за добросовестно выполненую работу Огромное спасибо девушкам в салоне на Каменецкой профессионально согласовали заказ затем все в телефонном режиме оговаривали так как я живу в другом городе Огромное спасибо Роме за установку и фото и Богдану всем доволен Вам успехов и процветания спасибо
Тетяна
30.04.21 19:21
Дякуємо "Обеліску"за роботу.Колектив з нами працював професійно і злагоджено,заказ робили на два об'єкта.Приємно спілкуватися і працювати з таким колективом.Знайомі і друзі теж користувалися послугами "Обеліску".Рекомендуємо фірму "ОБЕЛІСК"
Федосєєва Ольга
06.05.21 17:02
Хочу висловити свою подяку компанії « Обеліск» - м. Хмельницький, вулиця Будівельників, 22. за чудово виконану роботу! Уважність працівників до деталей, поради по підбору матеріалів, рекомендації - все на вищому рівні. Пам’ятник виконано дуже якісно, та точно так, як ми замовляли згідно проекту. Окрема подяка команді, що здійснювала монтаж та встановлення пам’ятника - Терещуку О.І. Швидко, без зауважень. Однозначно рекомендую! Бажаю всьому колективу успіхів в їх нелегкій справі!
Мединська Ірина Вікторівна 22.07.21 10:34
Вдячні за гарну роботу всій команді Обеліску. Памятник виготовлено швидко і якісно.Рекомендуємо.
Каріна Лепікаш 05.08.21 12:20
Чудова робота художника! Дякую, Ви зробили нереально гарний портрет!!!довго чекала, але результат того вартий!
Урсол Зоя Николаевна 06.08.21 13:43
Моя семья очень благодарна всему Вашему коллективу и каждому лично все сделано прфессианально обходились со мной очень с большим почтением хотя мне 76 лет желаю Вашему коллективу здоровья и долголетия семья Урсол.
Богусайло Ніна
06.08.21 14:10
Дуже сподобався памятник усім щиро вдячна за вашу працю і за установку теж. Благослови вас Бог зичу здоровя щастя .
Карина Лепікаш 06.08.21 14:15
Дуже задоволена роботою художника!
Рудзевич ольга
07.08.21 08:04
Щиро дякуємо всім працівникам фірми ОБЕЛІСК.Дякуємо за гарно виконану роботу.Результатом ми дуже задоволені,що звернулися саме до Вас.Ви дуже хороші професіонали .Подяка велика за якість і творчий підхід до нашого замовлення.Окрема подяка художнику за портрет.
Рудзевич Ольга 10.08.21 11:00
фото виробу
Стрільчук Ігорь 03.09.21 09:15
Замовляв пам‘ятник у фірмі «Обеліск», беспосередньо замовлення приймала працівник фірми Люда. Всі побажання з приводу підбору та формування пам‘ятника було надано нею в розгорнутому вигляді що відповідно було відображено на комп‘ютері та наглядно можна побачити як робота виглядає наяву. Протягом всього робочого процесу Людмила зі мною зізвонювалась та тримала в курсі як проводиться робота по підготовці пам‘ятника. Роботою та встановленням пам‘ятника працівниками фірми задоволений! Рекомендую!
Калюжна Тетьяна Петрівна
03.09.21 13:26
Роботою задоволена.
Васина Надія 07.09.21 10:10
Дуже вдячна команді працівників «Обеліск», де я замовляла вже декілька пам‘ятників на могили своіх рідних. Низький поклін вам за вашу якісну роботу, за ваше розуміння моїх побажань, за те, що насправді розділили зі мною моє горе своєю якісною роботою. З самого початку це була приємна розмова з Людмилою, яка чітко розповіла, як буде проведена работа, як буде вирішуватись люба проблема в виготовленні виробу. Я не живу в Украіні, всі питання вирішували по телефону. І ви все зробили на совість! Вдячна дуже.
Білик Микола 13.09.21 09:58
Виражаю щиру подяку підприємству "Обеліск" за якісну та вчасно виконану роботу по влаштуванню монумента. Окреме спасибі менеджеру Людмилі за дизайнерсьий підхід при розробці пам'ятника та гарне ставлення до клієнтів, а також монтажній бригаді в особі Дмитра- майстра своєї справи.
Миколайчук Людмила 20.09.21 17:37
Щира подяка колективу фірми"Обеліск"м.Хмель-ницького по вул.Будівельників,22 за якісне виготовлення пам'ятника. Дякую Вам за Вашу людяність, повагу та професіоналізм.Дуже було приємно було працювати з менеджером фірми пані Людмилою. ДЯКУЮ!!
Denys Vdovin
05.10.21 09:42
Хочу подякувати фірмі "Обеліск" за добру роботу. Робота зроблена професійно та досить швидко.
Слободянюк Марина Миколаївна 15.10.21 11:32
Наша сім'я Слободянюк та Мельничук виражає щиру вдячність за роботу зроблену для нас. Бажаємо від душі успіхів у Вашій роботі.Ангела Охоронителя та Духовних благ від Господа. Дякуємо.
Бухер Інна 19.10.21 12:35
Дякуємо за професійну роботу менеджеру Людмилі. Все було зрозуміло та наочно під час оформлення замовлення. До роботи установщиків зауважень немає. Робота виконана якісно. Дякуємо. Єдине побажання - бажано щоб було орієнтовне попереднє планування установки. Гарного дня.🍂🍁
Бухер Інна 19.10.21 12:37
фото
Григорчук Людмила 12.07.22 15:37
Дай Бог вам всім миру і здоров’я, добрі ви люди!!!! Яке щастя, що у нас стільки чудових і чесних майстрів!!!!
Матвієнко Наталя 13.07.22 10:20
Вдячна Обеліску за гарну роботу.
Пінтак Інна 13.07.22 11:11
Доброго дня, хочу подякувати працівникам "ОБЕЛІСКУ" за гарну роботу. Замовляла три пам'ятники, два звичайних, а один складний великий, роботою задоволена на 150%. Навіть якщо виникали якісь робочі моменти, все вирішувалося швидко, завдяки професіоналізму менеджера Людмили. Підскаже, допоможе у виборі, зацікавлена щоб догодити кожному замовнику.
Дубинецька Станіслава 13.07.22 11:19
Щира подяка... за якісно ,виконану роботу!!! Вдячні всім працівникам...,а особливо пані Людмилі,пану Фертюку Володимиру,за якісне обслуговування!!! Всім, Мирного неба!!!Родина ,Дубінецьких!!!
Леся Лісовська
13.07.22 12:24
Щиро вдячна фірмі "Обеліск" а особливо пані Людмилі яка нам допомогла в усьому. Дякуємо за добросовісне виконання робіт, якісне виготовлення пам'ятника.Ми дуже задоволені!Дякую Вам за Вашу людяність, повагу та професіоналізм.Дуже було приємно працювати з вами.Мирного неба!!! І окреме дякую бригаді монтажників!А також дякую за гарне,якісне фото!
Леся Лісовська
13.07.22 12:25
Щиро вдячна фірмі "Обеліск" а особливо пані Людмилі яка нам допомогла в усьому. Дякуємо за добросовісне виконання робіт, якісне виготовлення пам'ятника.Ми дуже задоволені!Дякую Вам за Вашу людяність, повагу та професіоналізм.Дуже було приємно працювати з вами.Мирного неба!!! І окреме дякую бригаді монтажників!А також дякую за гарне,якісне фото!
Леся Лісовська 13.07.22 13:28
фото
Воронецька Людмила 15.07.22 23:20
Велика вдячність компанії Обеліск за велику поетапну роботу від замовлення до встановлення виробу. Дякую Фертюку Володимиру Вікторовичу за організацію цієі роботи. Є виставкові зали , де можна побачити камінь і готові вироби , проект створюють перед клієнтом на екрані , один з найважливіших пунктів це - документи . Що купили , за скільки , терміни виготовлення і гарантія 5 років, художники висилали макет портрета, можна робити корегування . Велика вдячність всій команді - тим , хто працює з каменем , художникам і хлопцям , які встановлювали. Ви робите велику і нелегку роботу. Мирного неба нам усім .
Воронецька Людмила 15.07.22 23:21
Фото
Ізбінська Галина
16.07.22 11:18
Дякую колективу « Обеліск» за роботу. Війна внесла корективи в терміни виготовлення пам‘ятника, але керівник Володимир Вікторович зробив все для того , щоб виконати замовлення. Дякую за чуйність і людянність.
Ісаєва Тетяна 27.07.22 09:13
Зроблено гарно та чудово.
Стущанська Таміла Вікторівна
02.09.22 18:09
Дуже дякую за встановлення пам'ятника, робота зроблена якісно і вчасно згідно заключеного договору і чуйного ставлення самими працівниками .
Родина Крачківських 05.09.22 10:28
Рядки вдячності адресуємо всім працівникам Обеліску за якісне виготовлення гранітного пам'ятника та художню роботу і дизайн. Також найкращих вдячних слів заслуговують Віктор та Олександр, які наділені високою людяністю, які уміло, охайно, майстерно виконали монтажні роботи, тобто встановили пам'ятник. Хай ваші дні наповнюються корисними справами, земними радощами.Хай господь благословить ваші серця , здоров'я, мрій, родини .Миру усім вам ! З вдячністю, родина Крачківських.
Римарчук Алла 06.09.22 15:13
Хочу подякувати компанії "Обеліск" та менеджеру Максиму, за якісне виготовлення пам'ятника, за гарно виконану роботу по встановленю. Все сподобалось, рекомендую.
Алла Баклушина
08.09.22 20:57
Хочу висловити свою подяку працівникам фірми "Обеліск" за роботу по виробництву та встановленню пам'ятника. Бажаю Вам і надалі сумлінно та добросовісно виконувати свої зобов'язання перед замовниками, здоров'я, наснаги та процвітання!
Алла Баклушина
08.09.22 20:57
Хочу висловити свою подяку працівникам фірми "Обеліск" за роботу по виробництву та встановленню пам'ятника. Бажаю Вам і надалі сумлінно та добросовісно виконувати свої зобов'язання перед замовниками, здоров'я, наснаги та процвітання!